Vzory smluv

Nový občanský zákoník, který je účinný od nového roku, sebou přináší velké množství změn. Proto také staré vzory i těch základních smluv, které jsou povětšinou ke stažení na internetu zdarma již nepoužitelné. Portál právopropodnikatele.cz pro vás připravil aktualizované vzory kupní smlouvy, plné moci nebo rozvázání pracovního poměru, vše podle aktuální právní úpravy nového občanského zákoníku. Jedná se o kvalitní, advokátem zpracované vzory spolu s okomentovanými pasážemi, které jednotlivé ustanovení smlouvy vysvětlují. Díky tomu jsou smlouvy bez chyb a pochopitelné i pro neprávníka a každý se v nich jednoduše zorientuje. Upozorňují také na problematické pasáže jednotlivých smluv. 

Pokud si se vzory zdarma nevystačíte, nabízí právopropodnikatele.cz dále komplexní služby v oblasti zpracování nové smlouvy, a to odborně od advokátní kanceláře. Neváhejte využít nacenění zdarma. Smlouvy jsou schopni připravit do 24 hodin a zakládají si na kvalitě a bezpečnosti smlouvy,  vyjasní si s Vámi riziková ustanovení a upozorní na kroky, které můžete očekávat od protistrany. 

Pokud již smlouvu máte a potřebujete pouze její kontrolu v souvislosti s novým občanským zákoníkem, nabízí právopropodnikatele.cz revizi vašich stávajících smluv, a to od již od 300Kč. Vše probíhá online, při zvolení vyššího tarifu dokonce do 24 hodin. Advokátní kancelář nejen že upozorní na nevhodná ustanovení smlouvy, ale také přímo navrhne znění těchto úprav. Samotnou kontrolou ještě práce nekončí, advokátní kancelář s klientem komunikuje a reviduje smlouvu do finální podoby, se kterou bude klient maximálně spokojen. 

Vzory smluv podle nového občanského zákoníku »

Poslední komentáře

Poslední články