Sousedské spory očima advokáta: Jak je lze vyřešit?

Obrovský ohlas čtenářů vzbudil 3. díl Průvodce občanským zákoníkem na téma Sousedské vztahy. Záplava dotazů doslova zahltila chat Blesku. Na nejzajímavější otázky odpovídal advokát Roman Moussawi.

Komentáře

Seznam advokátů podle zaměření, to je advokádo.cz. Potřebujete poradit ohledně tohoto tématu? Zadejte váš dotaz online právní poradně.

Zadat dotaz do online právní poradny »
1 | Eva @ | před sedmi roky

sousedka mě nechce povolit rekonstrukci mého domu

Chtěla bych se zeptat,plánovali jsme zateplení domu o tomto záměru jsme informovali i sousedku, poněvadž je nutný vstup na její pozemek, abychom zateplili štít domu.Sousedka nám to s úsměvem odkývala, že nebude problém jak budeme zateplovat máme ji informovat, umožnila nám změření štítové strany a s úsměvem nám řekla, že až budeme potřebovat máme přijíd. Dnes jsme začli s fasádou ze strany dvoru, když v tom přišla sousedka, tak jsme zašli za ní s tím, že se domluvíme, za jakých podmínek můžeme vstoupit na její pozemek, v tom nám oznámila, že si to rozmyslela a že nesouhlasí s tím, abychom zateplovali s její strany. Může nám to takhle znemožnit, abychom zateplili dům?Děkuji za odpověď

reagovat

Připojte váš komentář!

Upozornění: Při odeslání právního problému v komentáři bohužel nejsme schopni zaručit kvalifikovanou odpověď. Pokud chcete komplexní a odborné řešení vašeho problému, využijte prosím online právní poradny.

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.