Nový občanský zákoník: Ráj pro nájemníky, peklo pro majitele!

Víc práv nájemníkům a větší povinnosti majitelům. Tak se dají shrnout změny v novém občanském zákoníku, které se týkají nemovitostí. Nájemníci můžou bez souhlasu majitele v pronajatém bytě chovat zvíře nebo si pořídit podnájemníka.

Komentáře

Seznam advokátů podle zaměření, to je advokádo.cz. Potřebujete poradit ohledně tohoto tématu? Zadejte váš dotaz online právní poradně.

Zadat dotaz do online právní poradny »
1 | renata @ | před osmi roky

přechod nájmu

Dobrý den,obracím se na Vás o radu.Jsem nájemcem obecního bytu od roku 1987,v roce 2008 jsem se rozvedla a zůstala jsem v bytě s dětmi,které tam bydlí od narození.Chtěla jsem,aby nájemní smlouva byla převedena na děti.Koupila jsem si byt,kde jsem s nejmladším nezaopatřeným dítětem.Dospělé děti musí byt opustit,vlastní bydlení nemají,převod nájmu mohl být převeden do listopadu roku 2012.Od té doby je převod pouze po mé smrti.Na bytě nevznikl dluh a řádně se platí. Děkuji

reagovat

Připojte váš komentář!

Upozornění: Při odeslání právního problému v komentáři bohužel nejsme schopni zaručit kvalifikovanou odpověď. Pokud chcete komplexní a odborné řešení vašeho problému, využijte prosím online právní poradny.

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.