Nový občanský zákoník 2014

Publikace mapuje zásadní změny v jednotlivých oblastech soukromého práva a přináší poznámky k vybraným ustanovením, která jsou nová, oproti současnému právu změněná nebo z jiného hlediska důležitá. Může dobře posloužit těm, kteří se chtějí seznámit s nejdůležitějšími změnami. Tam, kde je to účelné, poukazuje se i na další literaturu k danému tématu nebo na dosavadní judikaturu, která buď bude použitelná i nadále, nebo bude zcela opuštěna. Knihu uvítají nejen laikové, ale i právníci a studenti práv, kteří budou nové občanské právo vykládat a aplikovat. Více: http://www.kosmas.cz/knihy/184643/novy-obcansky-zakonik-2014/

Komentáře

Seznam advokátů podle zaměření, to je advokádo.cz. Potřebujete poradit ohledně tohoto tématu? Zadejte váš dotaz online právní poradně.

Zadat dotaz do online právní poradny »
1 | Karel Popper @ | před osmi roky

zahrádka

manželka získala zahrádkářskou parcelu přepisem od matky. Zahrádka je v pronájmu ZO ČZS. V současné době se vyřizuje odprodej u SPÚ (Státní poz.úřad).Otázka : Lze přihlédnout u koupě této zahr.parcely coby SJM, když se na odprodeji účastním coby manžel? Děkuji za odpověď.

reagovat

E-kniha (ebook): Nový občanský zákoník

Nabízím e-knihu Nový Občanský zákoník ZDARMA ve formátu EPUB a MOBI pro tablety a čtečky.
http://www.eknihy-ebook.cz/…nik-2014.php

Budu rád, když umístíte odkaz na vašem webu.

reagovat

3 | Martin @ | před osmi roky

poděkování

Děkuji

reagovat

Připojte váš komentář!

Upozornění: Při odeslání právního problému v komentáři bohužel nejsme schopni zaručit kvalifikovanou odpověď. Pokud chcete komplexní a odborné řešení vašeho problému, využijte prosím online právní poradny.

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.